Najważniejsze zalety wanny z prysznicem

wanna z parawanem łazienkowym

Podczas remontowania lub też wyposażania nowej łazienki podjąć trzeba szereg różnego rodzaju decyzji. Zaplanować trzeba nie tylko odpowiednie rozmieszczenie mebli i elementów wyposażenia, lecz przede wszystkim zadecydować trzeba, czy wybrać wannę, czy prysznic. Jak się jednak okazuje, ostatnimi czasy, zamiast decydować pomiędzy jednym a drugim rozwiązaniem, coraz większa grupa inwestorów wybiera ich połączenie.

Praktyczne rozwiązanie

Wanna z prysznicem to przede wszystkim niezwykle praktyczne rozwiązanie. Umożliwia ono nie tylko wzięcie kąpieli, lecz również prysznica. Jak to możliwe? Taka wanna wyposażona jest w składany parawan, który najczęściej przybiera formę harmonijki. Dodatkowo do wanny podłączona jest słuchawka prysznicowa, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wejść do wanny, rozłożyć parawan i wziąć zwykły prysznic zamiast kąpieli.

Oszczędność miejsca

Niezwykle dużą zaletą takiego rozwiązania jest ogromna oszczędność miejsca. W ramach jednego sprzętu ma się bowiem dwie bardzo ważne funkcje. Powoduje to, że wannę z prysznicem powinni wybierać przede wszystkim ci inwestorzy, których łazienka jest stosunkowo mała. Będzie to bowiem naprawdę efektywne zagospodarowanie przestrzeni.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Podjęcie decyzji o zakupie wanny z prysznicem ze sklepu online Łazienka Rea wiąże się z bardzo dużymi korzyściami finansowymi. Przede wszystkim na uwadze należy mieć to, że takie rozwiązanie jest o wiele tańsze niż kupowanie osobno wanny i kabiny prysznicowej. Co więcej, często koszt jest nawet niższy niż tylko samej kabiny.
Oszczędności płyną również z innych kierunków. Dzięki temu, że taka wanna wyposażona jest w słuchawkę prysznicową, można myć się szybciej, a także zużywać mniej wody, co oczywiście przełoży się na niższe rachunki.

Nowoczesny wygląd

Wiele osób urządzając swoją łazienkę, zwraca uwagę nie tylko na jej stronę praktyczną, lecz także estetyczną. Nie da się nie zauważyć tego, że wanna wyposażona w gustowny szklany parawan prezentuje się naprawdę bardzo atrakcyjnie wizualnie i z całą pewnością tworzyć będzie w nowoczesnej łazience przyjemny klimat.